Lietuvoje vykstant valstybinių universitetų tinklo optimizavimo procesui, rinktis būsimą profesiją abiturientai privalo itin atsargiai ir tikslingai. 2018 m. sausio 17 d. Kauno Žalgirio arenoje vyks 17-oji „Aukštųjų mokyklų mugė“, kurios užduotis ne tik padėti išsirinkti studijų programą, bet ir suteikti informacijos apie planuojamą studijų kokybės gerinimą, studijų atitiktį valstybės, visuomenės ir darbo rinkos poreikiams.

Prisijungti prie šalies aukštųjų mokyklų ir pristatyti savo veiklą moksleiviams kviečiamos užsienio kalbų ir aukštojo mokslo mokyklos, papildomo ugdymo mokyklos. Renginyje laukiami visi norintieji: aukštesniųjų klasių moksleiviai, jų tėvai, mokytojai, karjeros konsultantai ir visi, kurie domisi aukštojo mokslo naujovėmis.

Siekdami užtikrinti sąmoningą ir informacija paremtą studijų pasirinkimą ir prieinamumą, renginio dalyviai apsilankiusius „Aukštųjų mokyklų mugėje“ supažindins su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis, priėmimo tvarka ir karjeros perspektyvomis.

Atnaujintoje modernioje mugės ekspozicijos erdvėje „INOVACIJŲ EKSPOZICIJA“  parodos dalyviams atsivers naujos galimybės pristatyti savo inovacijas, išradimus, pateikti studentų darbų ekspozicijas ar pristatyti kitas moksleiviams įdomias veiklas. Arenos amfiteatre vyks dalyvių prisistatymai, paskaitos ir diskusijos su išskirtinėmis asmenybėmis apie jų patirtį renkantis karjeros kelią.

Mugę organizuoja Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) kartu su partneriu UAB „Ekspozicijų centras“.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:

Jurgita Kasparavičienė, projektų vadovė
Tel.: +370 37 792985, +370 614 83974
El. p. amm@expo.lt