Renginio vieta: „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas
Renginio data ir laikas:
2020 m. sausio 23 d. 10-17 val.
Įėjimas: nemokamas

19-oji „Aukštųjų mokyklų mugė“ kviečia moksleivius atrasti sprendimą 2020 sausio 23 dieną Žalgirio arenoje!

Studijų pasirinkimas kiekvienam jaunam žmogui yra labai atsakingas ir  sudėtingas procesas, todėl svarbu susikurti viziją: kuo jis tikisi tapti ir kokių veiksmų turėtų imtis to siekiant. Dėl šių priežasčių būtina bendrauti su tais, kurie gali padėti, nes reikia galvoti ne tik kaip pagilinti savo žinias, ateities perspektyvas, bet ir kaip tinkamiausiai panaudoti turimus talentus ir atrasti naujus. Todėl aukštųjų mokyklų atstovai pasirengę palengvinti moksleiviui sprendimą, suteikdami vertingų patarimų, kaip surasti savo kelią, taip pat visą reikalingą informaciją apie priėmimo tvarką, stojimų eigą, pasirengimą studijoms.

Renginyje – patikrinti dalyviai

Prie „Aukštųjų mokyklų mugės“ jau 3 metai jungiasi ir „Profesinio mokymo mugė“,  pristatanti  aktualias Lietuvos darbo rinkoje profesijas ir kviečianti rinktis jaunimą karjeros galimybes. Norisi priminti, kas profesinis mokymas siejamas  ne tik su moksleiviais nuo 14 metų, galinčiais pretenduoti mokytis profesinio mokymo įstaigose, bet ir su vyresniais, absolventais, kurie norėtų išbandyti save kitose srityse ar įgyti naujų praktinių įgūdžių.

 Ateik į Žalgirio areną sausio 23 dieną ir atrask sprendimą!

Patogios pristatymo erdvės

Žalgirio arena suteikia galimybes dalyviams pristatyti savo inovacijas, išradimus, pateikti studentų darbų ekspozicijas. Arenos amfiteatre vyks dalyvių prisistatymai, paskaitos ir diskusijos su išskirtinėmis motyvuojančiomis asmenybėmis apie jų patirtį profesijos pasirinkime.

Daugiau informacijos apie parodą:

http://www.parodos.lt/?view=descr&paroda=118
NUORODA Į VIDEO: https://youtu.be/WUoL2WPmuDM
Parodos organizatorius:

UAB „Ekspozicijų centras“

Partneris:

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO)