Šiais metais stojančiųjų į ugdymo mokslų studijų programas motyvacijos vertinimas vyks nuo birželio 8 d. iki rugpjūčio 14 d. Kitaip nei anksčiau jis bus vykdomas nuotoliniu būdu ir jį sudarys viena dalis – pokalbis.

Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje į savo prašymą įtraukus ugdymo mokslų studijų programas sistema automatiškai priskirs motyvacijos vertinimą, kurio laiką stojantysis galės pasirinkti iš jam siūlomų alternatyvų. Kaip ir iki šiol, norint stoti į bet kurią ugdymo programą, kurią baigus suteikiama pedagogo kvalifikacija, motyvacijos vertinimas yra privalomas. Pretenduoti į šių programų valstybės finansuojamas ar nefinansuojamas studijų vietas gali tik teigiamą įvertinimą gavę stojantieji.

Daugiau informacijos apie naują motyvacijos vertinimo tvarką galima rasti čia.

Taip pat pasipildė Tarptautinių užsienio kalbos egzaminų tvarkos aprašas, kuriame galima pasitikrinti, kokie tarptautiniai užsienio kalbos egzaminai gali būti įskaitomi vietoje valstybinių užsienio kalbos brandos egzaminų. Primename, kad jei stojantysis yra išlaikęs ir valstybinį užsienio kalbos brandos egzaminą, ir tarptautinį užsienio kalbos egzaminą, imamas tas egzamino įvertinimas, kuris yra palankesnis stojančiajam.

Daugiau informacijos apie bendrąjį priėmimą, stojamųjų egzaminų laikymo ir motyvacijos vertinimo datas galima rasti LAMA BPO tinklalapyje: www.lamabpo.lt.