Pirmą kartą nuotoliniu būdu organizuojamuose profesinio orientavimo specialistų mokymuose dalyvauja per 220 specialistų iš visos Lietuvos. Šią savaitę vykusio seminaro metu LAMA BPO atstovai pristatė 2020 m. bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas tvarką, reikalavimus stojantiesiems, supažindino mokymų dalyvius su Bendrojo priėmimo informacine sistema (BPIS).

Viso seminaro metu mokymų dalyviai turėjo galimybę užduoti jiems rūpimus klausimus, į kuriuos išsamiai atsakė LAMA BPO komanda. „Šaunuoliai! Labai sklandus ir aiškus medžiagos pateikimas! Komandinis darbas tobulas! Pirmi mano matyti mokymai, kur viskas taip sklandžiai vyktų su tokia didele auditorija ir esant tiek lektorių. Giriu ir džiaugiuosi!“, – po mokymų įspūdžiais dalinosi viena iš mokymuose dalyvavusių profesinio orientavimo specialisčių.

Mokymų dalyvių dar laukia savarankiški darbai. Vienas jų – praktinis darbas su BPIS mokomąja versija, kurio metu profesinio orientavimo specialistai užtvirtins gautas žinias bandydami užpildyti bendrojo priėmimo prašymą. Tai leis jiems geriau suprasti sistemos veikimo principą ir efektyviau konsultuoti moksleivius prašymų pildymo laikotarpiu.

Vaizdo medžiagos peržiūros metu specialistai daugiau sužinos apie prašymo studijuoti teikimo procedūras naudojantis BPIS ir karjeros planavimą, o lektorės docentės dr. Vilijos Stanišauskienės paskaitoje apie tai, kaip padėti mokiniams pasirinkti karjeros kryptį.

Balandžio 28 d. mokymų dalyviai vėl susitiks nuotolinio užsiėmimo metu, kuriame pasidalins savo patirtimi, kaip sekėsi gautą mokymų medžiagą aptarti su savo mokyklos moksleiviais, su kokiais sunkumais ir klausimais susidūrė.

Primename, kad kilus klausimų juos galima pateikti el. paštu info@lamabpo.lt arba konsultuotis telefonu (8-37) 280 400.

Daugiau informacijos sekite lamabpo.lt