Norintieji studijuoti meno studijų krypties programas nuo kovo 1 d. jau gali registruotis Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje (BPIS) ir dalyvauti išankstinėje stojamųjų egzaminų sesijoje. Išankstiniai egzaminai šiemet vykdomi į visas Vilniaus dailės akademijos (VDA) ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) vykdomas meno studijų krypties programas. Pirmą kartą stojamieji egzaminai vyksta ir į Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) vykdomą šokio krypties studijų programą.

Registruotis dalyvauti VDA ir VDU vykdomuose stojamuosiuose egzaminuose galima kovo 1–12 d., o LMTA – kovo 1–17 dienomis. Pavasario stojamieji egzaminai vyks kovo 16–27 dienomis. Kovo mėnesį registruotis BPIS kviečiami tik ketinantys stojamuosius egzaminus laikyti pavasarį. Atkreipiamas dėmesys, kad jaunuoliai, neišlaikę stojamojo egzamino pavasario sesijoje, jo perlaikyti vasarą vyksiančios pagrindinės stojamųjų egzaminų sesijos metu nebegalės.

Prašymai dalyvauti pavasario meno stojamųjų egzaminų sesijoje teikiami per Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) tinklalapį, prisijungiant prie BPIS. Asmeniui, užsiregistravusiam sistemoje ir į savo prašymą įtraukusiam meno studijų krypties programas, skiltyje „Stojamieji egzaminai“ bus priskiriami egzaminai. Šiemet stojamieji egzaminai vyks nuotoliniu būdu.

Stojamųjų egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašai ir tvarkaraščiai skelbiami LAMA BPO, LMTA, VDA ir VDU tinklalapiuose.